GeneLAS. Rośnij z nami!

Dzięki akcji GeneLAS przyczyniasz się do odnowienia zasobów leśnych w Polsce.

Twoja firma może również mieć wymierny wpływ na naprawę środowiska naturalnego w naszym kraju.

Posadzimy 1 drzewo za każde 100 szt.  kalendarzy z linii notesowej (modele G203T, G207T i G202T).

Weź udział w akcji GeneLAS i rośnij z nami. Razem możemy zrobić więcej!

Sprawdź aktualną ilość drzew

fsc_baner_genela-min.jpg

Certyfikat FSC®

Nasze kalendarze posiadają certyfikat FSC®. Wybierając wyroby opatrzone tym znakiem, masz pewność, że papier wykorzystany w procesie produkcji pochodzi z certyfikowanych źródeł i od sprawdzonych dostawców. Tym samym wiesz, że drewno pozyskane zostało z poszanowaniem równowagi ekosystemu, a papier z niego powstały został przetworzony w oparciu o certyfikowany łańcuch dostaw.

notesy_baner_genela-min.jpg

Notesy ekologiczne z papieru z recyklingu

Linia ekologicznych notesów została wydrukowana na papierze Nautilus® Classic, pochodzącym w 100% z makulatury post-konsumenckiej. Papier posiada wyróżnienia Blue Angel, EU Ecolabel oraz certyfikat FSC® co oznacza, że materiały w nim wykorzystane zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny. Stanowi wysokiej jakości, ekologiczną alternatywę dla klasycznych papierów offsetowych. Nadaje się także do ponownego przetworzenia.

Notesy dostępne są w dwóch formatach: medium oraz B5.

 

growbook_baner_genela-min.jpg

Kalendarze i notesy Growbook™

Bestsellerowe kalendarze i notesy z wkomponywami w okładkę lub zawieszkę nasionami. Do wyboru 5 wersji: Growbook Pine (nasiona sosny), Growbook FieldFlowers (nasiona kwiatów polnych miododajnych), Growbook Forgetmenot (nasiona niezapominajki), Growbook Apple (nasiona jabłka), Growbook Cereals (nasiona zbóż).

Seria Growbook™ to ekologiczny, funkcjonalny i oryginalny prezent reklamowy dostępny w ogromnej palecie kolorów i formatów. Wybierz kalendarz Growbook™ i zadbaj o wizerunek swojej firmy!

produkujemy_baner_genela-min.jpg

Produkujemy w Polsce

Kalendarze i notesy Genela powstają w Polsce. Oferujemy wysoką jakość produktów, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz tysiącami zadowolonych Klientów.

Wybierając nasze produkty, wspierasz polskie wzornictwo, innowacyjność oraz motywujesz nas do dalszego rozwoju!